Alexander Vasilenko litografi
2012-09-11
146521
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASILENKO, Alexander (född 1965): Pollock, signerad Vasilenko, 61/230, litografi, 60x50 cm