Wiktor Korecki
2012-09-10
146458
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KORECKI, Wiktor (1890-1980): Vinterlandskap i nattljus, signerad, olja på duk, 51x61 cm