Oidentifierad konstnär 1800-tal
2012-09-09
146225
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OPIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal): Landsbygdsmotiv, otydligt signerad 1863 olja på pannå, 31x40 cm