Jan B Pospisil oljemålning
2012-09-09
146218
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
POSPISIL, Jan Bohumil (1898-1968): Stilleben, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, 38x55