L-G Nordström serigrafi
2012-09-08
146069
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORDSTRÖM, Lars Gunnar (född 1924): Komposition, signerad och daterad L-G Nordström,120/125, serigrafi, 58x42 cm
Märken efter klister, veck.