Bertil Wahlberg olja
2012-09-08
146068
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WAHLBERG, Bertil (född 1923): Parismotiv, olja på pannå, signerad Wahlberg, 81,5x65 cm