Hiroshige II träsnitt
2012-09-06
146014
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HIROSHIGE, Utagawa II (1826-1869): Bro i Tokyo, signerad Hiroshige ga, träsnitt, 22x35 cm, oramad
Skador, fläckar, revor, hål