Lars Lerin akvarell
2012-09-07
145959
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LERIN, Lars (född 1954): Diptyk, gårdsmotiv med personlig text, signerad Lars, akvarell, bladmått 12,5x29 cm