Ivar Morsing oljemålning
2012-09-07
145954
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MORSING, Ivar (1919-2009): "Generalens övningar", signerad och daterad I Morsing -67, olja på pannå, 13,5x17 cm