Sobieszczanski oljemålning
2012-09-08
145949
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 700 SEK |
SOBIESZCZANSKI, A (samtida): Komposition, signerad a tergo, olja på duk, 131x100 cm
Färgbortfall och repor.