Vas Kina
2012-09-05
145944
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, omarbetade till bordslampa, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, vasens höjd 25 cm
Mynningslagning