Esaias Thorén litografi
2012-09-06
145922
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -88, 10/50, färglitografi, 17,5x25 cm