Reuterswärd färglitografi
2012-09-08
145893
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "S-T", signerad och numreradf 15/25, bladstorlek 37x47 cm