Marcel van Zuylen Strüwer litografi
2012-09-09
145781
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STRÜWER, Marcel van Zuylen (född 1969): "Incident in Spain II", signerad Marcel, PP, färglitografi, 68x48 cm