Marcel van Zuylen Strüwer litografi
2012-09-08
145778
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STRÜWER, Marcel van Zuylen (född 1969): "Reservoir dogs", signerad och numrerad Marcel 336/350, färglitografi, 68x48 cm