Vaser Japan
2012-09-04
145711
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Japan, 1800-tal, dekor av blommor, vardera höjd 31 cm
Lagningar