Ellis Wallin oljemålning
2012-09-06
145700
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WALLIN, Ellis (1888-1972): Stilleben med blommor och frukt, signerad och daterad Ellis Wallin -42, olja på duk, 82x65 cm