Bengt Landin färglitografi
2012-09-06
145693
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LANDIN, Bengt (född 1933): Komposition med and och soldat, signerad och numrerad Bengt Landin 66/250, färglitografi, 62x47 cm