Einar Nerman tuschteckning
2012-09-06
145687
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NERMAN, Einar (1888-1983):"Ivan Hedqvist och Hilda Borgström i ´Känn dig själf´ Dramaten", signerad och daterad Einar Nerman 1910, tusch, 27x15 cm