Ring halskedja i guld
2012-09-02
145604
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
RING, 22 k guld, 1795, HALSKEDJA, 18 k guld, ärtlänk, lås stämplat 1797, längd 50 cm, total vikt ca 14 g
Ring med skador, kedjans ena låsdel saknas