Kaffekanna i silver
2012-09-02
145465
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAFFEKANNA, silver, Frankrike, tidigt 1900-tal, trähandtag, höjd 27 cm, total vikt inklusive handtag ca 520 g
Bucklor