Erland Cullberg olja
2012-09-05
145445
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CULLBERG, Erland (född 1931): Komposition med figur, signerad E Cullberg, olja på duk, 73x50 cm