Auguste Moynier olja på duk
2012-09-01
145440
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MOYNIER, Auguste (1820-1891): Sommarlandskap, signerad Moynier, olja på duk, 35 x 61 cm