Carl Wilhelmson etsning
2012-09-05
145419
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WILHELMSON, Carl (1866-1928): Hamnmotiv, signerad C. Wilhelmson, etsning, 19/30, ca 5,5x8 cm, m.fl. grafik, teckningar 7 st