Einar Forseth blandteknik
2012-09-05
145371
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): Templeet i Delphi, signerad o daterad Einar Forseth Delphi 1933-34, blandteknik, 71x158 cm