Karl Tirén oljemålning
2012-09-05
145308
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TIRÉN, Karl (1869-1955): Fjällandskap, signerad och daterad K Tirén 1912, olja på kartong, 68x97 cm