MATBORD, barock, Tyskland

MATBORD, barock, Tyskland
MATBORD, barock, Tyskland
MATBORD, barock, Tyskland
MATBORD, barock, Tyskland
MATBORD, barock, Tyskland
MATBORD, barock, Tyskland
MATBORD, barock, Tyskland
MATBORD, barock, Tyskland
MATBORD, barock, Tyskland
MATBORD, barock, Tyskland
MATBORD, barock, Tyskland
MATBORD, barock, Tyskland

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATBORD, barock, Tyskland, fanerat med valnöt, ebenholtz, benplattor mfl träslag, nio iläggskivor, höjd 75, 154x113 cm (total längd ca 415 cm)

skador, renoverat och kompletterat

145272

2012-09-03