Leida Rives färglitografi
2012-09-05
145267
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RIVES, Leida, (1915-1989): Komposition, signerad L Rives 61, 9/30, färglitografi , 15x49 cm
Gulnad