Achille Mollica akvareller
2012-09-02
145248
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MOLLICA, Achille (1832-1885) (2 st): Bibliska kvinnor, ena sidan signerad och daterad A. Mollica 1876, akvareller på ett blad (dubbelsidigt måleri), ca 30x20 cm