Skålar i porslin Kina
2012-08-31
145180
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLAR, 1 par, Kina, mintgrön glasyr med dekor i relief, höjd 6,5, diameter15,5 cm
Krackelering, fotnagg