Rune Jansson oljemålningar
2012-09-04
145140
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JANSSON, Rune (född 1918): 6 st, olja på duk, varierande format, 1 signerad och daterad Rune Jansson - 62, ej i ram
Färgbortfall