Ragnar Swahn
2012-08-31
145134
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SWAHN, Ragnar (1888-1964): Landskap, signerad och daterad R. Swahn, olja på duk, 99x146 cm
ytskador