Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
FÅGELBUR MED SPELDOSA, omkring 1900-talets mitt, mässing och guldfärgad plast, med en fågel i litograferad plåt, höjd 36 cm
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling
Spricka
144938
2012-09-30