Fågelbur med kvittrande fågel

Fågelbur med kvittrande fågel
Fågelbur med kvittrande fågel
Fågelbur med kvittrande fågel
Fågelbur med kvittrande fågel
Fågelbur med kvittrande fågel
Fågelbur med kvittrande fågel
Fågelbur med kvittrande fågel
Fågelbur med kvittrande fågel

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅGELBUR MED SPELDOSA, Frankrike 1900-talets början, mässing, med en fågel, höjd 28 cm
PROVENIENS: Karl-Gustaf Guldbrands samling

144937

2012-09-30