Dosa empire
2012-08-28
144867
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DOSA, emalj och förgyllt silver, Frankrike, 1800-talets början, höjd 3, diameter 7,5 cm
Skador