Hasse Lindroth etsning
2012-08-30
144772
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LINDROTH, Hasse (född 1938): "Hamnbild Stadsgården"", signerad och daterad -65, 8/50, etsning, 27x49 cm
Gulnader