Fanny Brate oljemålning
2012-08-30
144719
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BRATE, Fanny (1861-1940): Skärgårdsmotiv, signerad Fanny Brate, olja på duk, 36x56 cm