Gustav Rudberg oljemålning
2012-08-30
144706
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Plöjande bonde, signerad G Rudberg, olja på duk, 34x58 cm