Erik Tryggelin olja
2012-08-31
144680
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Regn, Vadstena, signerad och daterad 23/8 1933, olja på pannå, 21,5x33 cm