Erik Tryggelin oljemålning
2012-08-30
144679
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRYGGELIN, Erik (1878-1962):"S:t Göran i Visby", signerad och daterad 6/9 1904 (1940), 24x21 cm