"Le Matin..." oljemålning
2012-08-29
144664
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): "Le Matin...", olja på pannå, 13x18 cm