Harald Wiberg tusch
2012-08-29
144659
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WIBERG, Harald (1908-1986): Jakthund, signerad och daterad Harald Wiberg 1952, tusch, 16x20 cm
Fuktfläckar, veck