Albert Krüger oljemålning
2012-08-29
144639
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KRÜGER, Albert (1885-1965): "Linsänkan", motiv från Öland, signerad Albert Krüger, olja på duk uppklistrad på pannå, 40x53 cm