Oljemålning okänd konstnär
2012-08-28
144622
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Maria Magdalena, olja på duk, 90x75 cm
Omfattande dukskador samt lagningar