Peter Dahl litografier
2012-09-04
144558
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 123/250, bladstorlek 63x47 cm