Salvador Dali färgetsning
2012-08-28
144524
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989) : Figurscen, signerad Dali, 62/175, färgetsning, 37x52,5 cm