Lage Lindell akvarell
2012-09-04
144453
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Figurer, signerad Lage Lindell, akvarell och blyerts, 17x22,5 cm