Lage Lindell akvarell
2012-09-04
144447
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Bergsby med figurer, signerad Lage Lindell, akvarell, 26x30 cm