Lage Lindell akvarell
2012-09-04
144405
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): "Figur med moln", signerad L Lindell på baksidan, akvarell, 17x14 cm
uppklistrad på kartong