Blandteknik
2012-09-02
144375
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurkomposition, signerad och daterad 75, blandteknik, 100x63 cm